KAD-SİS NEDİR?


Elinizde bulundurduğunuz altınlarınızı sisteme dahil seçkin kuyumcular aracılığı ile haftanın her günü* banka hesabınıza kolayca ve güvenle aktarmanızı sağlayan bir sistemdir. Yastık altındaki altınlarınızı banka hesabınıza yatırmak için, belirli bir gün de belirli bir banka şubesinde altın kabul günü olmasını beklemeden, sisteme dahil seçkin kuyumculara, yani size en yakın Altın Değerleme Noktası (ADN)’na giderek, altınlarınızın güvenli bir şekilde değerlemesini yaptırabilir ve anında sistem içerisindeki banka hesabınıza 24 ayar karşılığı gram cinsinden hiçbir masraf ödemeden aktarabilirsiniz.

Türkiye'de ilk defa 2010 yılında İAR öncülüğünde başlatılmış olan Altın Bankacılığı süreci, anlaşmalı bankalar ile devam ederken, KADSİS aracılığı ile istediğiniz gün sisteme dahil olan seçkin kuyumcular aracılığıyla altınlarınızı banka hesabınıza güvenle aktarabilirsiniz.

 

YASTIK ALTINDA DEĞİL GÜVEN ALTINDA

Sisteme dahil seçkin kuyumcular aracılığı ile altınlarınızı artık haftanın her günü* altın hesabınıza aktarabilirsiniz. Elinizde bulundurduğunuz altınlarınız, çalınma ve kaybolma riski olmadan banka hesabınızda altın olarak güvende tutulur.

KAD-SİS İŞLEYİŞ


* Sisteme dahil olan bankalarda iş günleri ve mesai saatleri içerisinde işlem yapılabilmektedir.


İşlem Yapmak
İstiyorum