AVANTAJLAR

Altınlarınızı bankadaki altın hesabınıza, belirli bir günde belirli bir banka şubesinde altın günü olmasını beklemeden aktarabilirsiniz.


ADN'lerde yapacağınız işlemler için hiçbir masraf ödemezsiniz.


Türkiye’nin her yerinde altınlarınızın KAD-SİS dahilindeki ADN’lerde doğru ve standart değerleme oranları ile değerlendirilir. ADN'ler arasında farklılık olmaz.


Sistemde Alım/Satım yapılmadığı için herhangi bir kur kaybı yaşamazsınız.


Bozdurma/nakde çevirme yapılmaz, sadece saf altın karşılığı hesaplanır.


ADN'de yaptığınız işlemler, kamera kaydı altında ve her adımda SMS ile onay alınarak tamamen güvenli şekilde gerçekleştirilir.


ADN’lerde kurulu yazılım sistemi bankalarla entegre olduğundan, tüm işlemler güvenli bir şekilde siz ADN’den ayrılmadan anında tamamlanır.


Evinizde sakladığınız altınlarınızı banka hesabınıza aktararak çalınma, kaybolma riskini önlemiş olursunuz.


Altınlarınız banka hesabınızda saklandığı için kiralık kasa masrafı ödemezsiniz.


Banka hesabına aktardığınız altınlarınızdan dilerseniz vadeli hesap seçimi ile altın cinsinden faiz ya da kar payı elde edebilirsiniz.


Banka altın hesapları, gerçek kişiler için 150.000 TL’ye kadar Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) güvencesi altındadır.


Yastık altında durmak yerine banka hesabında güvence altına aldığınız altınlarınız size farklı bankacılık işlemlerinde katma değer sağlayabilir, hesabınızdaki altınlarınızı teminata saydırıp nakdi kredi kullanabilirsiniz.


Tüm kişisel faydaların ötesinde, ülke ekonomisine sağladığınız katkı ile ekonomimiz büyüyerek daha güçlü ekonomiye sahip oluruz.


İşlem Yapmak
İstiyorum